Людмила Рогачова

Людмила Рогачова Людмила Василівна Рогачова
Людмила Василівна Рогачова народилася 30 жовтня 1966 року в Новоолександрівське. Вона росла спортивної дівчиськом, і вже з четвертого класу почала тренуватися у Володимира Ткачова, пройшовши з ним шлях від перших змагань до олімпійських ігор.

Учениця і тренер стали згодом чоловіком і дружиною. Їхня донька Настя теж стала спортсменкою, і вже в сім років брала участь у змаганнях, перемагаючи на дистанції 1500 метрів одинадцяти-дванадцятирічних супротивниць.

Вже з шостого класу Людмила брала участь у чемпіонаті СРСР. У 1982 році вперше взяла участь у міжнародних змаганнях на матчі легкоатлетів в ГДР, зайнявши друге місце. Це було великим досягненням, адже німецькі спортсмени того часу тримали стійку позицію лідера.

Рогачова дуже вдало виступила на ХХV Олімпійських іграх. За результатами на дистанції 1500 метрів вона стала срібним призером і володаркою Гран-прі Міжнародної федерації легкої атлетики.

Людмила Рогачова — чемпіонка світу та Європи, переможниця ігор Доброї волі в 1994 році. Рогачова брала участь і в ювілейних Олімпійських іграх в Атланті, і в ХХVII Олімпійських іграх у Сіднеї.

Після відходу з великого спорту Людмила Рогачова працювала з чоловіком в Ставропольському училищі і Ставропольському спортклубі армії.